Kontakt

Telefon: 08-588 922 00
Epost: arkitekter@niras.se
Orgnr: 556624-7945

NIRAS Arkitekter
Rosenlundsgatan 40
118 53 Stockholm

Se karta och detaljerad vägbeskrivning till oss

Medarbetare

Ann Söderström

Arkitekt SAR/MSA
Direkt: 08 588 922 38 ann.soderstrom@nirasarkitekter.se

Antonio Segura

Arkitekt MSA
Direkt: 08 588 922 09 antonio.segura@nirasarkitekter.se

Astrid Skog

Arkitekt MSA
Direkt: 08 588 922 08 astrid.skog@nirasarkitekter.se

Carina Hallensjö

Administration/Ekonomi
Direkt: 08 588 922 10 carina.hallensjo@niras.se
Daniel Westerlund

Daniel Westerlund

Arkitekt

Dennis Olsson

Sälj- & marknadskoordinator
Direkt: 070 793 94 32 dennis.olsson@niras.se

Elin Drougge

Arkitekt MSA
Direkt: 08 588 922 11 elin.drougge@nirasarkitekter.se

Fredrik Lizell

Arkitekt SAR/MSA

Henrik Jansson

Arkitekt (Gruppchef ARK)
Direkt: 08 588 922 17 henrik.jansson@nirasarkitekter.se

Hilde Rosell-Rivertz

Arkitekt SAR/MSA/ Tillgänglighetssakkunnig
Direkt: 08 588 922 43 hilde.rivertz@nirasarkitekter.se

Irene Westman

Byggnadsingenjör SBR
Direkt: 08 588 922 19 irene.westman@nirasarkitekter.se

Jeremy Thompson

Arkitekt SAR/MSA -- (CEO - Plus Copartners)
Direkt: 070 376 55 05 jeremy.thompson@pluscopartners.com

Jonatan Blomgren

Arkitekt SAR/MSA
Direkt: 08 588 922 22 jonatan.blomgren@nirasarkitekter.se

Lina Olofsson

Civilingenjör/Arkitekt/ Certifierad TIL 2 (Kontaktperson TIL)
Direkt: 08 588 922 18 lina.olofsson@nirasarkitekter.se

Maria Legerstam

Arkitekt/Byggnadsingenjör/ Tillgänglighetssakkunnig
Direkt: 08 588 922 31 maria.legerstam@nirasarkitekter.se

Maria Reuterhall

Byggnadsingenjör/Arkitekt A/MSA
Direkt: 08 588 922 24 maria.reuterhall@nirasarkitekter.se

Martin Nilsson

IT

Martin Kjerrulf

Arkitekt SAR/MSA
Direkt: 08 588 922 32 martin.kjerrulf@nirasarkitekter.se

Oscar Djurstedt

3D-designer/Projektör

Pauline Ringvall

Arkitekt SAR/MSA/Gruppchef
Direkt: 08 588 922 29 pauline.ringvall@nirasarkitekter.se

Reham Aboud

Arkitekt
Direkt: 08 588 922 44 reham.aboud@nirasarkitekter.se

Rita Reppen

Arkitekt SAR/MSA
Rolf Pettersson

Rolf Pettersson

Arkitekt

Steven Müdd

Byggnadsingenjör
Direkt: 08 588 922 37 steven.mudd@nirasarkitekter.se

Tomas Skoglund

Arkitekt SAR/MSA
Direkt: 08 588 922 40 tomas.skoglund@nirasarkitekter.se

Torgny Westerberg

Affärsområdeschef Arkitektur & Projektledning
Direkt: 08 588 922 01 torgny.westerberg@niras.se

Zelalem Yohannes

KMA-ansvarig
Direkt: 08 588 922 42 zelalem.yohannes@niras.se