Kontakt

Telefon: 08-588 922 00
Epost: arkitekter@niras.se
Orgnr: 556175-6197

NIRAS Arkitekter
Fleminggatan 14
112 26 Stockholm

Se karta och detaljerad vägbeskrivning till oss

Medarbetare

Ann Söderström

Arkitekt SAR/MSA
Direkt: 08 588 922 38 ann.soderstrom@niras.se

Anna Gärtner

Affärsområdeschef
Direkt: 08 588 92 203 anna.gartner@niras.se

Antonio Segura

Arkitekt MSA (Tjänstledig)
Direkt: 08 588 922 09 antonio.segura@niras.se

Astrid Skog

Arkitekt MSA
Direkt: 08 588 922 08 astrid.skog@niras.se

Carina Hallensjö

Administration/Ekonomi
Direkt: 08 588 922 10 carina.hallensjo@niras.se

Elin Drougge

Arkitekt MSA
Direkt: 08 588 922 11 elin.drougge@niras.se

Henrik Jansson

Arkitekt
Direkt: 08 588 922 17 henrik.jansson@niras.se

Hilde Rosell-Rivertz

Arkitekt SAR/MSA/ Tillgänglighetssakkunnig (Kontaktperson TIL)
Direkt: 08 588 922 43 hilde.rivertz@niras.se

Irene Westman

Gruppchef, Byggnadsingenjör SBR
Direkt: 08 588 922 19 irene.westman@niras.se

Jonatan Blomgren

Arkitekt SAR/MSA
Direkt: 08 588 922 22 jonatan.blomgren@niras.se

Maria Legerstam

Arkitekt/Byggnadsingenjör/ Tillgänglighetssakkunnig
Direkt: 08 588 922 31 maria.legerstam@niras.se

Maria Reuterhall

Byggnadsingenjör/Arkitekt A/MSA
Direkt: 08 588 922 24 maria.reuterhall@niras.se

Pauline Ringvall

Gruppchef, Arkitekt SAR/MSA
Direkt: 08 588 922 29 pauline.ringvall@niras.se

Peter Stockenberg

Arkitekt SAR/MSA
Direkt: 08 503 844 63 peter.stockenberg@niras.se

Reham Aboud

Arkitekt och Stadsplanerare
Direkt: 08 588 922 44 reham.aboud@niras.se

Steven Müdd

Byggnadsingenjör
Direkt: 08 588 922 37 steven.mudd@niras.se

Tomas Skoglund

Arkitekt SAR/MSA
Direkt: 08 588 922 40 tomas.skoglund@niras.se